Sagopa Kajmer Yakın Ve Uzak

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben Irak .. Masiva bırak track bileklerimden.. Rayhanımiske bezemek elzem Ben sözümden dönmem..
Aynalarımı çatlattım ben darmad???n tuzla buz oldu içim lakin ucuz atlattım ben Ya sen terazilerce altın yüklenmi? gibisin Sen ah sen bir bilsen
Keşke bilselerdi Herkesin tek hakkı var . Ömrü altın sepeti sanma Sepete konulan
En sonunda ruhsuz bir cesed olur sonunda Beklediğin bi medet olur dünya ölüm üzerinde bir iki anlık misafirdir ömür..Bu neşenin sonudur elbet derin bi baş ağrısı..Kahkahalar bugün senin peki ya bundan sonrası Gün geçer ve dost göçer.. Azdır yandaş sayısı..1 Ocak kışında gözün uzaktan izler Mayıs?..

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ırak..
Ansızın sızım yakardı en derinden..Sana her kavuşmam elzem..Ben bu yangın? söndürmem..Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar..
Kor alır canım ağlar Yetmez binbir (Ah)

Burası misal ülkesi masal misali bizler hayal kafilesi..her dalım çiçeklerim annesi..
Ver bana beni geri kendimden kaldım beri.
İçim hasret yeri Küheylan kaldı bi kemik bir Deri..
Bir nefisle yıllar aldı kavgam..Kulak deldi argom..Yeni bir umut kapına vardı SAGO’m..Nasihatimin yanında hafif kalır domdom..Neden hergece kafan zom ateş barut misali sonun Bomm!..

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ırak.
..Ne yol katetmeliymişim meğer dü?ümden Yakınlarımda olmak istemedin içten..Feryatıma gizlendim..Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar..Kor alır canım ağlar Yetmez binbir (Ah)

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben ırak..Ansızın sızım yakardı en derinden..Sana her kavuşmam elzem..Ben bu yangın? söndürmem..Herkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar..
Kor alır canım ağlar Yetmez binbir (Ah)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardım

WordPress theme: Kippis 1.15